Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

O problemach nieletnich na szkolnych spotkaniach z rodzicami

Data publikacji: 2018-10-24, Data modyfikacji: 2018-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Zbliżający się dużymi krokami koniec roku to dla szkół czas wywiadówek, spotkań opłatkowych, jasełek i ostatnich sprawdzianów. Taki dodatkowy test, tyle że dla rodziców, przygotował również profilaktyk z pszczyńskiej komendy. Podczas prelekcji na temat zagrożeń w internecie, związanej z tym cyberprzemocy i uzależnień nieletnich, sprawdził także wiedzę dorosłych na ten temat. Po spotkaniu, chętni rodzice mogli porozmawiać z policjantem i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Pełna treść wiadomości na: pszczyna.slaska.policja.gov.pl/k19/informacje/aktualnosci/245774,O-problemach-nieletnich-na-szkolnych-spotkaniach-z-rodzicami.html
pszczyna.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: pszczyna.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pszczyński

Powiat pszczyński – siedzibą tego położonego w województwie śląskim powiatu jest Pszczyna, a on sam powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. W jego skład zalicza się 6 gmin. Są to: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec.

Jedna z największych turystycznych atrakcji ziem powiatu jest Jezioro Goczałkowickie. Obserwować tu można ptactwo wodne, a w okolicznych lasach, które stanowią fragment dawnej Puszczy Pszczyńskiej spotkać bogactwo fauny i flory. Jeśli już mowa o puszczy to okazuje się, że w dwóch miejscach na terenie powiatu można zobaczy jej króla. Żubry można podziwiać w ośrodku Edukacji Ekologicznej – Pszczyńskie Żubry i w Pokazowej Zagrodzie Żubrów, nieopodal zamku i starówki w scenerii parku Zwierzyniec.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola