Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Medale i awanse z okazji Święta Policji w katowickiej komendzie wojewódzkiej

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj odbyły się obchody Święta Policji w katowickiej komendzie wojewódzkiej. Podczas uroczystości policjanci i pracownicy komendy zostali odznaczeni i mianowani na wyższe stopnie służbowe. Medale "Za Długoletnią Służbę" wręczył wyróżnionym Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, a awanse na wyższe stopnie policyjne - Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński. Wydarzenie poprzedziło złożenie kwiatów i oddanie hołdu przed Grobem Policjanta Polskiego i przy tablicy upamiętniającej poległych w służbie policjantów ze Śląska.

Pełna treść wiadomości na: pszczyna.slaska.policja.gov.pl/k19/informacje/aktualnosci/238793,Medale-i-awanse-z-okazji-Swieta-Policji-w-katowickiej-komendzie-wojewodzkiej.html
pszczyna.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: pszczyna.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pszczyński

Powiat pszczyński – siedzibą tego położonego w województwie śląskim powiatu jest Pszczyna, a on sam powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. W jego skład zalicza się 6 gmin. Są to: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec.

Jedna z największych turystycznych atrakcji ziem powiatu jest Jezioro Goczałkowickie. Obserwować tu można ptactwo wodne, a w okolicznych lasach, które stanowią fragment dawnej Puszczy Pszczyńskiej spotkać bogactwo fauny i flory. Jeśli już mowa o puszczy to okazuje się, że w dwóch miejscach na terenie powiatu można zobaczy jej króla. Żubry można podziwiać w ośrodku Edukacji Ekologicznej – Pszczyńskie Żubry i w Pokazowej Zagrodzie Żubrów, nieopodal zamku i starówki w scenerii parku Zwierzyniec.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola