Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[CZEŚĆ PSZCZYNA] Wywiad z pszczyńską stylistką Danutą Syc

 
Zaczyna się karnawał, a wraz z nim bale i zabawy. To też tradycyjnie czas odważniejszych kreacji. Większość osób strój do okazji dobiera indywidualnie, ale w Pszczynie można też skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki i kolorystki. Taką osobą jest Danuta Syc, którą poprosiliśmy o kilka podpowiedzi dla naszych czytelników i wyjaśnienie dlaczego warto skorzystać z fachowej pomocy. Filmem tym rozpoczynamy nowy cykl "Cześć Pszczyna!", w ramach którego będziemy przeprowadzać wywiady z ciekawymi mieszkańcami naszej gminy. wiadomosci.pless.pl/50765-wideo-nowy-cykl-czesc-pszczyna-rozmowa-z-danuta-syc-film-niepubliczny

 


pszczynatv
 
Data pliku video: 2018-01-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pszczyński

Powiat pszczyński – siedzibą tego położonego w województwie śląskim powiatu jest Pszczyna, a on sam powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. W jego skład zalicza się 6 gmin. Są to: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec.

Jedna z największych turystycznych atrakcji ziem powiatu jest Jezioro Goczałkowickie. Obserwować tu można ptactwo wodne, a w okolicznych lasach, które stanowią fragment dawnej Puszczy Pszczyńskiej spotkać bogactwo fauny i flory. Jeśli już mowa o puszczy to okazuje się, że w dwóch miejscach na terenie powiatu można zobaczy jej króla. Żubry można podziwiać w ośrodku Edukacji Ekologicznej – Pszczyńskie Żubry i w Pokazowej Zagrodzie Żubrów, nieopodal zamku i starówki w scenerii parku Zwierzyniec.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola