Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Apel policji

Data publikacji: 2018-10-23, Data modyfikacji: 2018-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Apelujemy do mieszkańców powiatu pszczyńskiego o zachowanie szczególnej ostrożności w stosunku do osób oferujących w systemie tzw. handlu obnośnego różnego rodzaju sprzęty domowe. W poniedziałek, taka grupa 5 osób wykorzystała nieuwagę mieszkańca Czarkowa kradnąc dużą kwotę pieniędzy. Osoby, które zauważą podejrzanie zachowujących się mężczyzn lub kobiety o ciemnej karnacji skóry proszone są o kontakt z dyżurnym pszczyńskiej policji. Można dzwonić wybierając numer telefonu 32 44 93 266 lub z końcówką 255.

Pełna treść wiadomości na: pszczyna.slaska.policja.gov.pl/k19/informacje/aktualnosci/245685,Apel-policji.html
pszczyna.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: pszczyna.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pszczyński

Powiat pszczyński – siedzibą tego położonego w województwie śląskim powiatu jest Pszczyna, a on sam powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. W jego skład zalicza się 6 gmin. Są to: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec.

Jedna z największych turystycznych atrakcji ziem powiatu jest Jezioro Goczałkowickie. Obserwować tu można ptactwo wodne, a w okolicznych lasach, które stanowią fragment dawnej Puszczy Pszczyńskiej spotkać bogactwo fauny i flory. Jeśli już mowa o puszczy to okazuje się, że w dwóch miejscach na terenie powiatu można zobaczy jej króla. Żubry można podziwiać w ośrodku Edukacji Ekologicznej – Pszczyńskie Żubry i w Pokazowej Zagrodzie Żubrów, nieopodal zamku i starówki w scenerii parku Zwierzyniec.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola